İki kardeş katalitik kurbanı

İki kardeş katalitik kurbanı.16809
  • Giriş : 03.02.2009 / 11:34:00

Babalarından miras kalan evde yaşayan iki kardeş katalitik sobadan zehirlenip yaşamını yitirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Adana'nın Ceyhan ilçesinde, 10 yıl önce eşlerinden boşanıp babalarında miras kalan evde birlikte yaşayan iki yaşlı kardeş, katalitik sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü.

Alınan bilgiye göre, Gaziosmanpaşa Mahallesi Metin Tokdemir Caddesi'nde tek katlı bahçeli evde birlikte yaşan Durmuş Bayındır (67) ve ağabeyi Fuat Bayındır (74), bir haftadır kendilerinden haber alamayan yakınları tarafından evlerinden ölü bulundu.

İki kardeşin evin salonundaki kanepelerde yaklaşık bir hafta önce öldüğü, salondaki katalitik sobanın tüpünün açık ve içerindeki gazın bitmiş olduğu belirlendi.

Sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendikleri anlaşılan iki kardeşin cesedi savcılıkça yapılan incelemenin ardından, kesin ölüm nedenlerinin belirlenebilmesi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Bu arada, Fuat Bayındır'ın 10 yıl önce eşinden boşandığı tek çocuğunun Almanya'da yaşadığı, kendisinin de babasından miras kalan eve taşındığı, kardeşi Durmuş Bayındır'ın da yine 10 yıl önce eşinden ayrıldığı, çocuğunun olmadığı, ağabeyiyle birlikte kaldığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*