İki kardeşe 100 kurşun

  • Giriş : 15.01.2008 / 21:37:00

Maltepe'de oto galericilik yapan iki kardeş, evlerinin kapısında infaz edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Oto galericisi Mahmut ve Recep Demirel kardeşleri, ciple takip ederek, evlerinin sokağında sıkıştıran saldırganlar, kurşun yağdırdı. Kardeşlerden biri olay yerinde diğeri hastanede öldü.

Maltepe'de oto galerisi sahibi Mahmut (32) ve Recep Demirel (26) iki araçla kendilerini bir süre takip eden 4 saldırgan tarafından evlerinin sokağında kurşun yağmuruna tutuldu. Çapraz ateşe tutulan iki çocuk babası Mahmut Demirel olay yerinde, yeni evli Recep Demirel hastanede öldü.

HACİZLİ OTOMOBİL GERGİNLİĞİ
İddialara göre, Mahmut ve Recep Demirel kardeşlerin satın aldığı bir otomobil hacizli çıkınca satıcılarla aralarında öldürme tehditlerine varan gerginlik çıktı. Polisin araca el koyması üzerine iki kardeş, otomobili aldıkları kişiden ödedikleri parayı geri istedi. Ancak para yerine, karşı tarafın verdiği çek de karşılıksız çıktı.

İKİ ARAÇLA SİLAHLI KOVALAMACA
Önceki gün 23.30 sıralarında oto galeresinden çıkan iki kardeşin cipini, Cahrokee ve BMW otomobildeki saldırganlar takip etti. Demirel kardeşler ateş edilince ciple evlerinin bulunduğu sokakta kaza yaptı. Saldırganlar, cipten inerek kaçmaya çalışan iki kardeşin üzerine kurşun yağdırdı.

SALDIRGANLAR MOBESE'DE
Silah seslerini duyarak sokağa fırlayan yakınları, iki kardeşi kanlar içerisinde yerde yatarken gördü. Olay anında Mahmut Demirel'in öldüğünü öğrenen yakınlarından bazıları baygınlık geçirdi. Ağır yaralanan Recep Demirel ambulansla Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücuduna çok sayıda kurşun isabet eden Recep Demirel de ameliyatta hayatını kaybetti. Polis, kaçan jip ve otomobilin plakalarının MOBESE kameralarından tespit etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious