İki kupayı da alacağız

İki kupayı da alacağız  .15081
  • Giriş : 12.03.2008 / 18:27:00

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı ve başkan adayı Adnan Polat, yönetime alacağı isimlerin kısmen belli olduğunu, ancak tamamlanana kadar açıklamayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Divan Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Polat, kendilerini oldukça zorlu iki senenin beklediğini ifade ederek, "Churchill'in dediği gibi kan ve gözyaşı şeklinde değil ama hakikaten sıkıntılı 2 sene olacak. Düşündüğümüz projeleri hayata geçirirsek, ondan sonrası için Galatasaray'ın önü çok açık olacak. Hayata geçmemesi için de hiçbir neden yok. Benim burada tek ihtiyacım, camiamızın birlikteliğidir" dedi.

Polat, başkan seçilmesi halinde önceliğinin Galatasaray'ın mali, idari ve tesis yapılanmasını sorunlarını çözüp, mali disiplinini sağlamlaştırmak olduğunu kaydetti. Başkan adayı Polat, "Mali sorunları çözmeden büyük yatırımlara girilmesini ise macera aramak gibidir" dedi.

-"İKİ KUPAYI DA ALACAĞIZ"-

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın mayıs ayında sözleşmesinin biteceğinin ve devam edilip edilmeyeceği şeklindeki bir soruya Polat, şu cevabı verdi:

"'Feldkamp'ın sözleşmesi var, göreve devam ediyor. Galatasaray'da futboldan bahsediyorsak, hem ligde, hem de kupada en yukarılarda mücadele ediyoruz. İki kupayı da alacağımızı düşünüyorum. İnşallah öyle olur. Feldkamp'ın sözleşmesini de zamanı gelince konuşuruz''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious