'İki kupayı da kazanacağız'

  • Giriş : 11.03.2009 / 09:32:00

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Semih Şentürk, iki kupayı da kazanacaklarını söyledi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kötü başladıkları bir sezonda iki kulvarda da iddialı hale geldiklerini söyleyen Semih, "Bu yoldan dönüş yok. İki kupayı da kazanacağız" dedi.

'Bizler inanmıştık'

Fanatik'in haberine göre, Güiza'nın yokluğunda formayı kapan ve Alex ile birlikte müthiş bir performans ortaya koyup, adeta Fenerbahçe'nin taşıyıcısı olan 2. Kaptan Semih Şentürk'ten iddialı mı iddialı sözler. Kötü başladıkları bir sezonda, çalkantılı günler geçirdiklerinin altını çizen golcü futbolcu, “Avrupa'dan erken elendik. Başkanımız dahil herkes umudunu kaybetti. Ancak biz futbolcular, hem hocamıza inandık hem de başarıyı yakalayacağımıza. Sonunda tren, raya girdi. Bundan sonra raydan da çıkmayacak” diye konuştu.

'Hata yapmayacağız'

Kaptan Alex ve takımın tecrübeli ismi Roberto Carlos'un kötü gidiş sırasında her maç öncesi ve sonrası, başarıyı yakalayacakları yönünde takımı motive ettiğini vurgulayan Semih, şunları söyledi: “Sonunda sistem de oturunca, başarı gelmeye başladı. Artık son viraja girdik. Kesinlikle hata yapmayacağız. Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzon ile deplasmanda oynayacağız. Ancak biz, büyük maçlara çok iyi motive oluyoruz. Geri dönüş yok. İki kupayı da kazanıp, taraftarlarımızı coşturacağız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*