İki Pitbull yaşlı adamı öldürdü

İki Pitbull yaşlı adamı öldürdü.19144
  • Giriş : 19.08.2008 / 10:54:00

Evinin arka bahçesinde, Pitbull cinsi iki köpek tarafından saldırıya uğrayıp ağır yaralanan savaş gazisi tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

New York'un Staten Adasındaki evinin arka bahçesinde, Pitbull cinsi iki köpek tarafından saldırıya uğrayıp ağır yaralanan savaş gazisi Henry Piotrowski kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Bir süre önce Pittbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğrayan 90 yaşındaki Henry Piotrowski saldırı sonucu bir ayağı, meydana gelen kangren nedeniyle kesilmişti. Kaldırıldığı hastanede uzun bir süredir yoğun bakımda olan Piotrowski'nin ölümü üzerine New York savcılığı köpeklerin sahipleri James McNair ve Kim DiPrima hakkında ağır ihmal gerekçesiyle soruşturma başlattı. Köpekler de zehirli iğne ile itlaf edildi.

İkinci Dünya savaşı gazisi olan Henry Piotrowski'nin feci şekildeki ölümü mahalle sakinlerini yasa boğdu. Pittbull cinsi köpekler tarafından saldırıya uğramadan önce oldukça sağlıklı olduğu belirtilen Piotrowski'nin ilerleyen yaşına rağmen düzenli olarak her gün spor yaptığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*