İki sakat iki yorgun

İki sakat iki yorgun.19005
  • Giriş : 24.11.2007 / 10:25:00

Bosna maçında sakatlanan Gökhan Gönül, Ankara sınavında yok, Deniz'in İnter'e karşı oynaması da zor. Ülkelerinden geç dönen Stephen Appiah ve Lugano ise bugün dinlendirilecek

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sakatlar milli arada iyileşti


Milli maç nedeniyle verilen ara, sakatların iyileşmesi açısından yararken, ortaya yeni sakatlıklar ve yorgunluklar çıkması, moralleri bozdu. Sakatlığı nedeniyle Kayseri maçında oynayamayan Kaptan Alex ile uzun süredir formalarından ayrı kalan Tümer ve Ali Bilgin’in iyileşip, takımla antrenmanlara çıkması ve oynamaya hazır olmasıyla yüzü gülen teknik direktör Zico’nun, Kayseri karşılaşmasında sakatlanan Deniz’in yanısıra, Gökhan Gönül’ün milli sınavdan sakat dönmesiyle yüzü asıldı.

Selçuk-Tümer ikilisinden biri


Sol ayak parmağında ezik olan Gökhan, Ankaraspor maçında forma giyemeyecek ancak İnter sınavında takımındaki yerini alacak. Deniz’in ise Devler Ligi müsabakasında oynaması da zor görünüyor. Teknik direktör Zico, milli maçlar için gittikleri ülkelerinden geç dönen Appiah ile Lugano’ya da bugünkü sınavda görev vermeyecek. Brezilyalı hoca, Deniz ve Appiah’ın yokluklarında Tümer-Selçuk ikilisinden birini oynatacak. Bu arada Lugano, Brezilya’da eski takımı Sao Paulo’yu ziyaret edip, hasret giderdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious