İkisi bir Fenerium etmedi

İkisi bir Fenerium etmedi.27746
  • Giriş : 20.11.2007 / 09:28:00

Kulübün lisanslı ürünlerini satan Fenerium mağazası sayısı 57'ye çıktı. Galatasaray Store 28, Beşiktaş Kartal Yuvası ise 14 mağazayla hizmet veriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aziz Yıldırım yönetiminde müthiş bir atağa kalkan Fenerbahçe, son yıllarda şampiyonluklara ambargo koyup, 50 bin kişilik muhteşem stadıyla kıskandırırken, ürün satışı konusunda da rakiplerini katladı. Kulübün lisanslı ürünlerini satan mağaza sayısı konusunda ezeli rakipleri Galatasaray ile Beşiktaş, Fenerbahçe’nin yanına bile yaklaşamadı. Öyle ki, Fenerium mağazalarının sayısı, iki kulübün toplamından 15 fazla oldu. Fenerium, önceki gün 57. mağazasını hizmete açtı.

Sırada bekleyen çok

Anadolu'nun dört bir yanında açılan mağazalarla lisanslı ürünlerini taraftarla buluşturan Fenerbahçe’de bayilik almak için sırada bekleyen birçok girişimci var. Bu talepler doğrultusunda mağazaların sayısının önümüzdeki yıl 80’i geçmesi bekleniyor. Cim Bom’un lisanslı ürünlerini satan Galatasaray Store 28 mağazayla hizmet verirken, Beşiktaş’ın Kartal Yuvası 14 şubeyle taraftara ulaşmaya çalışıyor. 3 kulübün ürünleri ayrıca çeşitli mağazalarda satılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious