İktidar görmeyen Baykal; kupa görmeyen Dallas

İktidar görmeyen Baykal; kupa görmeyen Dallas.17356
  • Giriş : 01.10.2008 / 17:42:00
  • Güncelleme : 01.10.2008 / 17:51:34

Baykal bu t-shirt ile görüntülendi.. İlahi bir tesadüf mü yoksa erken seçimin habercisi mi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hürriyet Gazetesi'nin tek Baykal muhalifi köşe yazarı Yalçın Doğan, Baykal'ı fena köşeye sıkıştırdı. Geçtiğimiz günlerde medyaya şortu ve üzerinde basket takımı Dallas Mavericks'in amblemi olan bir tişörtle poz vermişti. Yalçın Doğan, da bu tişörtten yola çıkarak, Baykal'ın siyasal hayatının analizini yaptı.

AKLA İLK DALLAS DİZİSİ GELİYOR

Dallas dizisi bir zamanlar dünyayı olduğu gibi, Türkiye'yi de kasıp kavuruyor. Dallas denilince, insanlar kötüyü oynayan J.R.'ı, iyiyi oynayan Bobby'yi ve Ewing Ailesi'ni anımsıyor. Dizinin gözdesi, ticari işlerinde ve özel hayatında üçkağıtçılığın şampiyonu J.R. Her adımı ayrı bir hile, ayrı bir ince hesap.

TARİHİNDE BİR TEK ŞAMPİYONLUĞU YOK
İkinci Dallas, NBA'de oynayan Basketbol takımı Dallas Mavericks. Her sezon başında şampiyonluk andı içiyor, ama tarihinde tek bir şampiyonluğu yok. Hep NBA'de, ama şampiyonluk nedir, daha bilmiyor.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal tatillerde sportmen fotoğraflar vermeye meraklı. Önceki gün de, medyanın karşısına spor ayakkabıları, şortu ve bir basket takımının tişörtüyle çıkıyor. Hangi takımın? Dallas Mavericks'in.

BAYKAL TİŞÖRTLE ON İKİDEN VURDU

Baykal tam üstüne basıyor. Hiç şampiyon olmamış bir takımın tişörtünü giyerek, kendi özel siyasal tarihini konuşturuyor. Dallas tişörtü ve Baykal birbirini tamamlıyor. Baykal, bu tişörtle "12'den vuruyor".

TİŞÖRTÜ YEREL SEÇİMLERİN HABERCİSİ

Daha beş ay var ama, tişörtü Baykal için yerel seçimlerin habercisi gibi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*