İlginç reklamlar görenleri şaşkına çeviriyor

  • Giriş : 11.11.2006 / 00:00:00

Reklamcıların ürünlerin tanıtımını yapmak için hazırladıkları birbirinden ilginç fotoğraf ve afişleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir saatin tanıtımı için otobüslerde ayakta duranlar için hazırlanan saatli tutacaklara tutunan bir kişinin bunu bileğine geçirmesi ile ortaya değişik bir görüntü ortaya çıkarken, bir başka reklamda binaya saplanan dev Futbol topunun binanın bir bölümünü yıkmış görüntüsü dikkati çekiyor. Plastik bardaktaki kadın ağzı ve burnunun yer aldığı fotoğraf sanki saydam bir bardakla içildiği görüntüsü verirken, üzerinde pardösü olduğu halde kadını iç çamaşırlı yürüyormuş gibi gösteren çanta da büyük ilgi çekti.

Bir jiletin ne kadar iyi tıraş yaptığını göstermek için çimleri biçmiş gibi gösteren tıraş bıçağının yanı sıra binaların dış cephelerindeki ilginç dev fotoğraflar da sürücüler ve yoldan geçenlerin dikkatini çekiyor.

Sigaranın zararını anlatan photoshop tekniği kullanılan fotoğraf da sigara düşmanları tarafından oldukça beğenilirken, sigara dumanında gösterilen kuru kafa da ilgi topladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious