İlhan Cavcav ateş püskürdü

İlhan Cavcav ateş püskürdü.15628
  • Giriş : 31.05.2009 / 09:35:00

Süper Lig'de kümeden düşmekten Antalyaspor'un A.Gücü'nü mağlup etmesi üzerine kurtulan G.Birliği'nde Başkan İlhan Cavcav futbolcularına ateş püskürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, takımın ligden düşme tehlikesi yaşaması nedeniyle taraftarların istifa tezahuratlarıyla ilgili olarak, futbolcuların bu sene formalarının hakkını vermediğini belirterek, "Hepsine yazıklar olsun" dedi.

Gençlerbirliği Başkanı Cavcav, takımının evinde 4-0 yenilmesine rağmen, maçlarını kazanan Konyaspor ve Antalyaspor'a karşı averajla ligde kalmasının kötü bir durum olduğunu söyledi. Maç sonunda taraftarın yönetime ve takıma karşı yoğun istifa tezahuratlarını değerlendiren Cavcav, taraftarın tepki göstermekte haklı olduğunu savundu.

Takımın bu duruma düşürülmesinde futbolcuların büyük payı olduğunu ifade eden Cavcav, "Seyircinin bağırması az bile. Ancak, futbolcular bu formanın hakkını vermediler. Ben hepsine yazıklar olsun diyorum. Başkasının galibiyetiyle, mağlubiyetiyle, averajla ligde kalmak Gençlerbirliği'ne yakışan bir durum değil. Önümüzdeki sene ona göre tedbirimizi alacağız." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*