İlhan Cavcav kaza yaptı

  • Giriş : 19.12.2006 / 00:00:00

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, aracıyla Konya yolu üzerinde yolun karşısına geçmek isteyen baba ve kızına çarptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kazada baba ve kızı yaralandı. Cavcav ise, ifadesi alınmak üzere karakola getirildi.
Edinilen bilgiye göre, akşam saat 21.00 sıralarında Konya Yolu Aşti önünden karşıya geçmek isteyen Lütfi Dikmen (50) ve kimliği henüz belirlenemeyen kızına, İlhan Cavcav'ın kullandığı araç çaptı. Çarpmanın etkisiyle yolun ortasına fırlayan baba Lüfti Dikmen, bu esnada seyir halinde olan başka bir aracın önüne düştü. Plakası belirlenemeyen aracın da çarpması sonucu yaralanan Demir, olay yerine gelen ambulans ile Gazi Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı baba ve kızının durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Kazaya karışan araç sürücüsü İlhan Cavcav ise, ifade vermek üzere karakola getirildi. Karakol girişinde basın mensuplarına kazaya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan İlhan Cavcav, yaralıların durumlarının iyi olduğunu belirterek, "Orada alt ve üst geçitler var. Bunları kullanmadıkları için kaza oldu" dedi.

Olayın ardından Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz ve Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, İlhan Cavcav'ı ziyaret etmek için karakola geldi. Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın da, karakol çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Olaya ilişkin bilgi veren Başkan Aydın, yaralıların durumlarının iyi olduğunu belirterek, "Kazaya karışan babanın vücudunda kırıklar var. Kazada aracın aynasına çarpmış. Sonra arkadan gelen araba da çarptığı için vücudunda kırıklar oluşmuş. Durumları iyi, gereken yapılıyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious