İlhan Cavcav servet istedi

İlhan Cavcav servet istedi.9286
  • Giriş : 08.07.2007 / 13:55:00

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray’ın transfer etmek istediği 20 yaşındaki Gökhan Gönül için servet istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-Kırmızılılar, Cavcav’ın talebi karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray’ın transfer etmek istediği 20 yaşındaki Gökhan Gönül için 2 milyon Euro bonservis bedeli belirledi.

Yönetim şaşkına döndü

Lincoln, Linderoth, Bouzid, Volkan, Servet, Orkun, Barış ve Serkan gibi isimleri renklerine bağlayan Galatasaray Yönetimi’nin Türkiye’deki hedeflerinden Gökhan Gönül için kulübü Gençlerbirliği servet istedi. Kırmızı-Siyahlılar’ın patronu İlhan Cavcav, 20 yaşındaki sağ beki bırakabileceklerini, fakat bunun için 2 milyon Euro bonservis bedeli belirlediklerini söyledi. Sarı-Kırmızılılar, Cavcav’ın bu talebi karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

Kalli’nin sözüne bağlı

Galatasaray, Gökhan Gönül için Gençlerbirliği’ne 500 bin Euro, artı İsviçre kampı sonrası gönderilmesine karar verilecek iki genç oyuncuyu vermek istiyordu. Geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği OFTAŞ formasıyla Lig A’da harikalar yaratan genç yeteneğin transferinde şimdilik geri adım atmak zorunda kalan yönetimin, Feldkamp’ın vereceği rapor doğrultusunda fiyat artırabileceği öğrenildi. Kalli, İsviçre kampında savunmanın sağ kanadı için alternatif deneyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious