İlhan Kesici'nin evi soyuldu

İlhan Kesici'nin evi soyuldu.11457
  • Giriş : 17.11.2008 / 16:31:00

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'nin Ankara Oran'daki evi soyuldu. Hırsızlar Kesici'nin dosyalarını karıştırdı, bazı kitapları ve ruhsatlı silahları çaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'nin evinin soyulması şöyle gerçekleşti: Ankara Oran'da polislerin koruduğu evin pencere demirleri kesildi. İçeri giren hırsız ya da hırsızlar, CHP'li Kesici'nin dosyalarını karıştırdı. Bazı kitapları da yanlarında götürdü. Hırsız ya da hırsızlar, bazı kitapları da karıştırdı. Edinilen bilgiye göre, Kesici'nin ruhsatlı silahını da alan hırsız ya da hırsızlar, daha sonra evden ayrıldı.

KESİCİ: POLİS ARAŞTIRIYOR

İspanya'nın Valensiya kentinde düzenlenen NATO toplantısına katılmak için önceki gece yurtdışına çıkan Kesici'ye soygun haberi Oran'ın korumaları tarafından verildi. İspanya'da ulaştığımız Kesici, GERÇEK GÜNDEM'e şunu söyledi: "Evet evimizin soyulduğu doğrudur. Böyle bir talihsizlik yaşadık. Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri evde incelemeleri yaptı. Hırsızların evimizi karıştırdığı ve bazı eşyaları yanlarında götürdüğü öğrenildi. Ne olduğunu öğrenmeye çalışıyoruz. Polis gereken çalışmayı yapıyor."

(gerçek gündem)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*