İlhan Mansız sahalara dönüyor

  • Giriş : 19.03.2007 / 00:00:00

Beşiktaş formasıyla yıldızı parlayan, 2002 Dünya Kupası'nda oynadığı futbolla gönüllerde taht kuran İlhan Mansız, Ankaragücü Tesisleri'nde çalışmalara başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Uzun zamandır futboldan uzak kalan Beşiktaş ve Milli Takım'ın eski yıldızı İlhan Mansız'ın, Futbol hayatına devam edip edemeyeceğini öğrenmek amacıyla Ankaragücü'nün fizyoterapisti Uğur Aydın ile çalıştığı bildirildi.

Yıldız futbolcu, yaklaşık 3 ay önce, 2006 Dünya Kupası'nda Jurgen Klinsmann yönetimindeki Almanya Milli Takımı'nın kondisyonerliğini yapan ABD'li kondisyoner Mark Verstegev'in sahibi olduğu spor okulu Athletes Performance'a güç toplamak için gitmişti.

2002 Dünya Kupası'nda yıldızı parlayan, daha sonra yaşadığı sakatlıklar nedeniyle sahalardan uzak kalan İlhan Mansız, en son Ankaragücü formasını giymişti.

Almanya'nın Münih kentinde yaşamını sürdüren yıldız futbolcunun bonservisi elinde bulunuyor.

ANKARAGÜCÜ İLE BİR İLGİSİ YOK

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, İlhan Mansız'ın tesislerde çalışmak için izin istediğini belirterek, takımdan ayrı olarak çalışmasına müsaade verildiğini söyledi.

Mansız'ın Ankaragücü ile hiç bir ilişkisinin bulunmadığını belirten Karaman, "Büyük kulüp isek bunun gereklerini de yerine getirmeliyiz. Eski futbolcularımızdan Yılmaz da İlhan gibi istekte bulundu. Ankaragücü formasını giymiş futbolcularımıza kapımız her zaman açıktır ancak İlhan sadece kendi başına çalışmaktadır, kendisinin takımla hiç bir ilgisi yoktur" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious