İlhan Mansız'ın dizisi Eylül'de

İlhan Mansız'ın dizisi Eylül'de.11596
  • Giriş : 31.08.2008 / 09:31:00

Yeşil sahaların tanınmış oyuncusu İlhan Mansız'in bir balıkçıyı canlandırdığı "Dalgakıran" isimli dizi, 16 Eylül Salı günü TRT ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başrollerini İlhan Mansız ile Danimarka'nın eski Ankara Büyükelçisi'nin kızı model Eliza Hoppe'un paylaştığı "Dalgakıran" adlı dizinin hazırlıkları sürüyor.
Dizinin Foça'da devam eden çekimleri sırasında İlhan Mansız'ın büyük ilgi gördüğü ve hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle sette zaman zaman aksamaların meydana geldiği de belirtildi.

"Dalgakıran" adlı dizide maden mühendisi olan ancak geçirdiği kazadan etkilenerek Foça'da balıkçılık yapan "Fırtına" adlı genci canlandıran İlhan Mansız, Eliza Hoppe ile aşk hikayesinde bir araya geldi.

Senaryosunu Recep Sarı'nın kaleme aldığı, Orhan Kılıç ve Neşe Karataş'ın da senaryo grubuna katkı sağladığı dizinin yapımcılığını Nur Gürel üstleniyor. "Tek Türkiye" adlı televizyon dizisiyle tanınan yönetmen Gürsel Ateş'in kamera arkasına geçtiği filmde, "Kurtlar Vadisi"nde "Testere Necmi" adlı karakteri canlandıran Tarık Ünlüoğlu da rol alıyor. Dizide, diğer rollerde Gözde Türkyılmaz, Aslı Zen, Fatih Ayan, Gürkan Tavukçuoğlu, Anta Toros, Nurhayat Boz, Gülnihal Demir ve Orhan Kılıç yer alıyor.
Çekimlerine İstanbul'da başlanan, İzmir ve Foça'da sürdürülen dizi, 13 bölüm halinde yayımlanacak. Dizinin çekimlerinin Kasım ayı içerisinde sona ermesi planlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*