İlker İnanoğlu aşkı bekliyor

İlker İnanoğlu aşkı bekliyor.8199
  • Giriş : 07.04.2008 / 23:48:00

Yeşim Salkım'la evliliği sorunlu biten İlker İnanoğlu, umudunu kaybetmediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Arka Sokaklar" dizisine sonradan dahil olmasına rağmen özellikle çocuk izleyicinin büyük ilgi gösterdiği İlker İnanoğlu, hem dizi hem de özel hayatı hakkında konuştu. Şu sıralar sakin bir hayat sürdürdüğünü belirten İnanoğlu, "Evlenmek için doğru insanı bekliyorum. Aşık olmak istiyorum" diyor.

- "Arka Sokaklar" dizisi iki sezondur devam ediyor ve siz diziye sonradan dahil oldunuz. İlk başlarda zorluk çektiniz mi?

Evet, ilk başlarda epeyce zorlandım. 40. bölümden sonra diziye dahil oldum. Belli bir ekip var, onlarla kaynaşmak için
biraz zamana ihtiyacınız oluyor. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Örneğin ben ilk defa bu dizide dublaj yapıyorum. Tekrar kendinizi seslendirmeniz lazım bu da bana çok zor geliyor. Tabii ki zamanla adapte oluyorsunuz.

- Uzun süre Amerika'da yaşadınız. İstanbul'un arka sokaklarını bilir misiniz?

Ben de arka sokak çocuğuyum. "Yumurcak" serisini Beyoğlu'nun arka sokaklarında çektik. Beyoğlu'nda büyüdüm diyebilirim. Arka sokaklar bana her zaman eğlenceli gelmiştir.

- İlginç... İnsanlar genelde arka sokaklardan korkar.

"Yumurcak" serisini çektiğimizde arka sokaklar şimdiki gibi korkulacak yerler değildi. Ama şu an tabii ki o tip yerlere gittiğin zaman tedirgin oluyorsun. Ben de gitmiyorum artık.

- "Arka Sokaklar" verdiği mesajlarla da dikkat çekiyor.

Evet, dizide çok önemli mesajlar veriyoruz. İnsan hayatının en kadar önemli olduğunu her fırsatta vurguluyoruz ve toplumumuzda yanlış giden birçok konuyu ekrana taşıyoruz. Çocuklar bu diziyi çok seviyor ve çocukların sevdiği bir dizide çok tutuyor.

İSTANBUL'DA POLİS OLMAK ZOR

- Dizide canlandırdığınız polis karakterleri çok gerçekçi.

Evet, çok gerçekçi... Zaten bizim yapmak istediğimiz de buydu. Sokaktaki polisi ekrana taşıyoruz. Diğer karakterler de halkın içinden. İnsanlarla kendilerinden bir şeyler buluyorlar. Zaten bu dizideki her rol, doğal ve samimi.

- İstanbul'da polis olmak ister miydiniz?

İstemezdim. Allah İstanbul'da polislik yapanlara sabır versin. Polis olanları tebrik etmek lazım. Gerçekten çok zor bir meslek. Az bir maaşla büyük özveriyle çalışmak zorundasınız.

- Peki, halktan gelen tepkiler nasıl?

Çok iyi, güzel tepkiler alıyorum. Benim canlandırdığım karaktere çocuklar bayılıyor.

- Birçok film ve dizide rol aldınız ama insanlar sizi "Arka Sokaklar" dizisiyle tanıdı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet, insanlar beni "Arka Sokaklar"la tanıdı. Bu dizi sayesinde popüler oldum. Eğer başarılı bir dizide rol alırsanız, halkın da size olan ilgisi artıyor.

- Dizi gereği bir bayandan evlenme teklifi aldınız normal hayatınız da böyle bir şeyle karşılaştınız mı?

Gerçek hayatta hiç bir bayandan evlenme teklifi almadım. Ama şaka ile karışık evlenme teklifi edenler oldu.

- Özel hayatınız da bir dönem mutsuzluklar yaşadınız. Şimdi mutlusunuz galiba.

Evet, bu aralar çok mutluyum, sakin bir hayat yaşıyorum. Şu an kendimi sadece işe adadım. Çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz, çok fazla dışarı da çıkamıyorum. Ama bu yoğunluk bana sade ve sakin bir hayatın kapılarını açtı.

- Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?

Evlenmek için gerçekten seveceğim, doğru insanı bekliyorum. Aşık olmak istiyorum. Şu an hayatım da biri yok.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious