İmam nikahlı eşi kardeşi çıktı!

İmam nikahlı eşi kardeşi çıktı!.10148
  • Giriş : 12.11.2008 / 09:01:00

Mustafa Topaloğlu'nun imam nikahlı eşi Derya Hanım, 'Topaloğlu' soyadını kullansın diye ünlü türkücünün babası tarafından kendi nüfusuna yazdırılmış...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

RESMİ NİKAHLI EŞİ BOŞANMIYOR

Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'ndan uzaylılara yakışır icraat! Topaloğlu'nun imam nikahlı eşi Derya Hanım'ın nüfusta kardeşi olarak kayıtlı olduğu iddia edildi! Resmi nikahlı eşi Hasibe Hanım boşanmaya yanaşmadığı için ünlü türkücünün 10 yıldır birlikte yaşadığı Derya Hanım 'Topaloğlu' soyadını kullanamıyormuş. Mustafa Topaloğlu bu durumu ortadan kaldırmak için çareyi imam nikahlı eşini ailesinin nüfusuna yazdırmakta bulmuş.

EVLATLIKTAN REDDEDİLDİ

Kızlarının 'Topaloğlu' soyadını taşıyabilmesi için Derya Hanım'ın ailesi, kızlarını evlatlıktan reddetmiş. Ardından da Mustafa Topaloğlu'nun anne-babası Derya Hanım'ı kızları olarak nüfusa kaydettirmiş. Eski soyadı 'Yüksel' olan Derya Hanım böylece nüfus kayıtlarına 'Derya Topaloğlu' adıyla, ünlü türkücünün kardeşi olarak geçmiş.

TÜRBANI ÇIKARDI DÜĞÜNE GİTTİ!

Mustafa Topaloğlu'nun imam nikahlı eşi Derya Hanım, en son Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlunun düğününe türbansız olarak katılmıştı. Derya Hanım, "Türbandan dolayı saç diplerim yara oldu. Altı ay tedavi gördüm, sonra da takmayı bıraktım" demişti.

(Sabah)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*