İMKB 1. Seansta işlem hacmine göre ilk 10 hisse

  • Giriş : 17.05.2006 / 00:00:00

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem hacmine göre ilk 10 hisse senedi şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


ASYA KATILIM BANKASI 143251870

DOGAN HOLDING 62430160

AKBANK 59234397

IS BANKASI (C) 53174422

TURKCELL 45898884

YAPI VE KREDI BANK. 45153490

GARANTI BANKASI 40146800

SABANCI HOLDING 33541159

TUPRAS 25399319

KOC HOLDING 24009842

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious