İMKB 1. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 1. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


HİSSE SENEDİ ADET


KARDEMIR D 26700318

NET HOLDING 15421191

GARANTI BANKASI 14389080

YAPI VE KREDI BANK. 14130658

DOGAN HOLDING 10289525

IHLAS HOLDING 8729152

Global Yat.Holding A.S 7610192

NET TURIZM 5651672

SABANCI HOLDING 4660962

IS BANKASI (C) 4340734

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious