İMKB 2. seansta işlem miktarına göre ilk 10 hisse

  • Giriş : 15.05.2006 / 00:00:00

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem miktarına göre ilk 10 hisse senedi sıralaması şöyle:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


ASYA KATILIM BANKASI 28290037

YAPI VE KREDI BANK. 15898909

KARDEMIR D 14136284

NET HOLDING 10817566

GARANTI BANKASI 10155592

DOGAN HOLDING 9319875

IS BANKASI (C) 6192315

Global Yat.Holding A.S 5776661

IHLAS HOLDING 5659429

NET TURIZM 4804563

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious