İmparator (Terim) bırakıyor mu?

İmparator (Terim) bırakıyor mu?.12622
  • Giriş : 20.11.2007 / 11:54:00
  • Güncelleme : 20.11.2007 / 12:17:35

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in Bosna Hersek maçından sonra görevini bırakacağı şeklinde iddalar var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bu iddalar ay-yıldızlı futbolcularımızı harekete geçirdi. Norveç zaferi sonrasında uçakta İmparator'un yanına giden Rüştü, Hamit, Emre ve Nihat, "Fatih hocam bizi sakın bırakmayın" dediler.

Gitme hocam

Terim'in, Bosna maçı sonrası görevi bırakacağını ima etmesi ile sarsılan ay-yıldızlı futbolcular, 'ikna turlarını' sürdürüyor!.

Malta, Moldova ve Bosna maçlarında kaybedilen puanlar nedeniyle eleştirilen Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, EURO 2008 finallerine gidilmesi halinde bile Bosna maçı sonrası görevi bırakabileceğini ima etmesi, Milli Takım'da şok etkisi yaptı... Yola Terim ile devam etmek isteyen ayyıldızlılar, hocalarını bu kararından vazgeçirmek için seferber oldu.

"SİZİNLE BAŞARIRIZ"


Norveç dönüşü Terim'i, "Doğru algıladıysak bizi üzersiniz. Yola birlikte çıktık, birlikte devam etmeliyiz. Finallerde ancak sizinle başarılı olabiliriz" sözleriyle etkilemeye çalışan millilerin, baskılarını artırarak sürdürdüğü öğrenildi. Öğrencilerine, "Siz Bosna maçını düşünün. Takımın başında olmasam da her zaman sizinleyim" diyen Terim'in kararsız olduğu vurgulandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious