İmparatorluğun veliahtının feci sonu

İmparatorluğun veliahtının feci sonu.11944
  • Giriş : 26.01.2008 / 14:27:00

Birçok ayakkabı ve terlik markasını bünyesinde bulunduran Pames Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Kazım Sağın’ın oğlu M. Uğur Sağın geçirdiği kazada feci şekilde can verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Birçok ayakkabı ve terlik markasını bünyesinde bulunduran Pames Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Kazım Sağın’ın oğlu Muhammet Uğur Sağın (20), aracıyla Mecidiyeköy’den Bakırköy yönüne giderken aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Bariyerlere çarpıp, takla atan otomobilden fırlayan Sağın, olay yerinde ölürken, kız arkadaşı Fulya Sever ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

YEDİTEPE Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisi Muhammet Uğur Sağın, önceki gece, Best Model of 2007 yarışmacılarından manken arkadaşı Fulya Sever’le eğlenmeye gitti. Birçok ayakkabı ve terlik markasını bünyesinde bulunduran Pames Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Kazım Sağın’ın oğlu olan Sağın, saat 02.00 sıralarında Fulya Sever’i evine bırakmak için 2001 model BMW marka otomobilinin direksiyonuna geçti.

AŞIRI SÜRATLİ İddialara göre, Mecidiyeköy’den Bakırköy yönüne giderken otomobili aşırı süratli kullanan Sağın, Halıcıoğlu’na geldiğinde direksiyon hákimiyetini kaybetti.

CAMDAN FIRLADI Yolun solundaki bariyerlere çarpan otomobil takla attı. Sağın ile Fulya Sever, bu sırada otomobilin camından yola fırladılar. Ters dönüp yaklaşık 200 metre sürüklenen otomobil alev aldı. Kazayı görerek duran sürücüler iki genci yanan otomobilden uzaklaştırdı.

ALEV TOPU GİBİ Otomobil kısa sürede alev topuna döndü. Gelen sağlık ekipleri, Sağın’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Ayaklarında kırıklar bulunan ve bilinci kapalı olan Fulya Sever, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kazanın ardından otomobil hurda yığını haline döndü. Feci kazada yaşamını yitiren Uğur Sağın’ın yanında bulunan kız arkadaşı manken Fulya Sever, yaralı olarak tedavi altına alındı. Sever’in "Best Model of 2007"nin yarışmacılarından olduğu belirtildi. Kazanın aşırı sürat nedeniyle sürü-cünün aracın kont-rolünü kaybetmesi sonucu meydana geldiği belirtildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious