ING Bank yönetim kurulunda yeni atamalar

ING Bank yönetim kurulunda yeni atamalar.14055
  • Giriş : 30.04.2009 / 14:20:00

ING Bank Yönetim Kurulu Üyeliklerinde yapılan yeni atamalar sonucunda Genel Müdür Başyardımcılığı görevini yürüten Vincent van den Boogert, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ING Bank Yönetim Kurulu Üyeliklerinde yapılan yeni atama ve görevlendirmeler sonucunda Genel Müdür Başyardımcılığı görevini yürüten Vincent Van den Boogert, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak atandı.

ING Bank'tan yapılan açıklamaya göre Olağan Genel Kurul Toplantısının ardından, ING Bank Yönetim Kurulu Üyeliklerinde yapılan yeni atama ve görevlendirmeler sonucunda Genel Müdür Başyardımcılığı görevini yürüten Vincent Van den Boogert Yönetim Kurulu Başkan Vekili / Murahhas Üye; Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Adrianus Kas ise Murahhas Üye olarak atandı.

Boogert, Bireysel Bankacılık Pazarlama, Şube Yönetimi ve Satış, Kart Hizmetleri ve Alternatif Dağıtım Kanalları, Konut Finansmanı, Nakit Yönetimi, İşletme Bankacılığı ve Kurumsal İletişim ve Reklamdan sorumlu murahhas üye olarak; Adrianus Kas ise Kurumsal, ticari ve işletme bankacılığı kredileri tahsis ile kredi izleme ve yeniden yapılandırma, Bireysel kredi tahsis, izleme ve analiz, Yeniden yapılandırma konularında sorumlu murahhas üye olarak görev yapacaklar.

ING Bank Yönetim Kurulu, şu isimlerden oluştu:

''John Mc Carthy Başkan, Vincent Van den Boogert Başkan Vekili / Murahhas Üye, Adrianus Kas Murahhas Üye, Can Erol Üye, Reha Uz Üye, Hakan Eminsoy Genel Müdür ve Üye...''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*