ING Bank'tan konut alacaklara müjde

ING Bank'tan konut alacaklara müjde.13316
  • Giriş : 05.12.2008 / 22:32:00

ING Bank, konut kredilerinde uyguladığı faiz oranlarını düşürdü. ING Bank'tan yapılan yazılı açıklamada, daha önce yüzde 1,88 olan normal konut kredisi faiz oranı yüzde 1,82'ye indirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Açıklamada, bankanın, daha önce yüzde 1,49'dan başlayan yeni konut paketi faiz oranlarını yüzde 1,39'tan, yüzde 1,82'den başlayan 60 ay vadeli artı konut faiz oranlarını da yüzde 1,75'ten başlayan faiz oranları ile sunduğu belirtildi.

ING Bank Konut Finansmanından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Öztürk, konuya ilişkin değerlendirmesinde, küresel mali kriz nedeniyle Türkiye'de de tüketicinin konut taleplerinde bir yavaşlama olduğuna dikkat çekti.

Söz konusu yavaşlamanın kaynağı olan güvensizlik hissini aşmak için ING Bank olarak tüketiciye güvenini geri kazanması yönünde kolaylık sağlamak istediklerini ifade eden Öztürk, 3-72 ay vadeli olarak değişen konut kredisi faizleriyle tutsat ürünlerinde son derece avantajlı seçenekler sunduklarını bildirdi.

Öztürk, önümüzdeki dönem geliştirecekleri yeni ve farklı ürünlerle hem pazar payını yükseltmeyi hem de konut kredisi kullanmak isteyen tüketicilere cazip koşullar sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*