İngiliz kız futbol takımı Bodrum'da maç yaptı

İngiliz kız futbol takımı Bodrum'da maç yaptı.21405
  • Giriş : 03.07.2008 / 13:27:00

İngiltere'den Bodrum'a kampa gelen Cardiff Üniversitesi Bayan Futbol Takımı, Bodrum'da bir restoranın erkek personeli ile dostluk maçı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Büyük çekişmeye sahne olan halı saha karşılaşması 7- 7 sona ererken, bayan futbolcular güzel fizikleri, mücadeleci ve sert oyunlarıyla dikkat çekti.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne kampa gelen İngiltere'nin Carrdiff Üniversitesi Bayan Futbol Takımı, Bodrum'da yemeğe gittikleri restorandaki erkek personelden dostluk maçı teklifi aldı. Teklife olumlu yanıt veren bayan Futbol takımı, dün restoran personeliyle halı sahada karşı karşıya geldi.

Oldukça çekişmeli geçen maçta, bayan futbolcular, topları havada karşılayarak kafa attı, göğüs vurdu, yere yığıldı, yaptıkları çalımlar ve şık hareketlerle kendilerine hayran bıraktı.

Müsabakayı seyreden İngiliz bayan taraftarlar da çılgınca tezahürat yaptı. İlk yarıda restoran çalışanları öne geçerken, ikinci yarıda İngiliz bayanlar skora denge getirdi ve maç 7- 7 bitti.

Bodrum'a geldiklerinde böyle bir maç yapacaklarını hiç düşünmediklerini belirten Carrdiff Üniversitesi Bayan Futbol Takım Kaptanı Sammy Burdus, "Hem tatil, hem kamp yapmak için Bodrum'a geldik. Türk erkekleriyle maç yaptığımız için oldukça heyecanlandık.

Karşılaşma sırasında eğlenceli dakikalar geçirdik. Bodrum'a geldiğimiz zaman kendi aramızdaki antrenman dışında, özellikle erkeklerle maç yapacağımızı düşünmüyorduk. Maç skorunun da tamamen dostluk havasında geçmesi bizi sevindirdi" dedi.

Restoranın şef garsonu Ayhan Kırlıoğlu "İlk defa bir bayan takımıyla Futbol oynadık. Turistlere restoranımızda her türlü hizmeti veriyoruz. Bu sefer de Futbol maçı hizmeti vermek istedik. Yaptığımız maç oldukça eğlenceli bir ortamda geçti" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious