İngilizce öğrenmek artık çok kolay

İngilizce öğrenmek artık çok kolay.8236
  • Giriş : 27.11.2007 / 04:00:00
  • Güncelleme : 27.11.2007 / 00:31:04

Sınıf ortamında hazırlanan interaktif CD’ler İngilizce öğrenmede büyük kolaylık sağlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İngilizce kurslarına ayıracak ek bütçesi olamayan ya da vakit ayıramayanlar için hazırlanan setler büyük ilgi görüyor. Öğrenmek ve öğretmek için birçok yol vardır. Herkes öğrenebilir ama herkes aynı şekilde öğrenmez. Bütün bireylere uyan bir stili yoktur. Herkesin en iyi öğrendiği yolu bulup o yolu açmalı ve orada ilerlemeyi kolaylaştırmalı. Gerekli düzenlemelerin başında her öğrenme stiline uygun öğretim malzemesi ve öğretim stratejisi hazırlamak gelir. Öğretimin bireyselleştirilmesinin en sağlam yollar dan biri.

Yapılan araştırmalar göre dil eğitimi kişinin pek çok duyu organına hitap eden eğitim programları ile daha etkili ve kalıcı olarak öğrenilebilmektedir. Bu konuda son dönemlerde en yaygın olarak kullanılan yöntem ise sınıf ortamında hazırlanan interaktif CD’ler aracılığıyla sunulan eğitim setleridir. İngilizce kurslarına ayıracak ek bütçesi olamayan ya da vakit ayıramayanlar için ideal bir ürün olan bu setler kişisel İngilizce eğitimi için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

İngilizce öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği Daylight Genel İngilizce eğitim setleri 70 CD ve bir de çalışma kitabı ile birlikte hiç İngilizce bilmeyen kişilere yönelik olarak hazırlanmış durumda. Bilgisayarınıza veya VCD ye takarak görüntülü bir biçimde günde 1 saatinizi ayırarak çok kısa zamanda İngilizceyi öğrenebilirsiniz.

Günümüzde gereksinimi hızla artan İngilizce eğitimi için başvurulabilecek en etkili ürünlerden biri olan İngilizce eğitim setleri ürünle birlikte 40 saatlik temel İngilizce eğitimini de kullanıcılarına sunmaktadır.

İngilizce setinin internet üzerinden satışını gerçekleştiren Kitapdostu.com sahibi Muhammed Çörekçi, internet üzerinden sipariş verilebileceği gibi telefonla da spariş taleplerini kabul ettiklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious