İngiltere bu haberle çalkalanıyor

İngiltere bu haberle çalkalanıyor.18837
  • Giriş : 24.03.2009 / 06:00:00
  • Güncelleme : 24.03.2009 / 00:26:16

İngiltere'nin meclisi öyle bir dedikodu ile çalkalanıyor ki...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere'de eski meclis başkan yardımcısı milletvekili Nigel Griffits'in 30 yıllık eşini meclisteki makam odasında aldattığı, hatta bunu videoya çektiği ortaya çıktı.

İngiltere'de patlattığı skandal haberlerle gündeme damgasını vuran News of the World gazetesi dün ülkeyi sarsan bir manşetle çıktı. İktidardaki İşçi Partisi'nin en önemli isimlerinden biri olan ve Başbakan Gordon Brown'a yakınlığıyla tanınan eski meclis başkan yardımcısı Nigel Griffits'in, meclisteki makam odasında metresiyle defalarca seks yaptığını manşetten duyurdu. Gazete bununla da kalmadı, bizzat Griffits tarafından çekilen olay anı video görüntülerine de haberde yer verdi.

'BUNLAR MONTAJ'

Bu görüntülerin kendilerine nasıl ulaştığını açıklamayan News of the World , 53 yaşındaki milletvekilinin 30 yıllık evli olduğunu hatırlatarak, “Bu görüntülerin ardından Griffits sadece meclisteki koltuğunu değil, evliliğini de kaybedebilir. Kendisine 16 gündür elimizde yasak aşkın kanıtları olduğuna dair bildirimde bulunduk. Hepsi saçmalık ve fotomontaj diye yanıt verdi. Açıklama yapmak yerine haberimizin yalan olduğunu söyledi. Biz de skandalı manşet yaptık” diye yazdı.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*