İngiltere'de yürek burkan vahşet!

İngiltere'de yürek burkan vahşet!.8638
  • Giriş : 01.06.2008 / 21:03:00
  • Güncelleme : 01.06.2008 / 20:53:29

5 ve 4 yaşındaki iki kardeşin boğazlarını kestiler 6 aylık küçük kardeşleri yaşam mücadelesinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Biri 5, diğeri 4 yaşında iki kardeş evlerinde boğazları kesilmiş bulundu. 6 aylık kardeşler hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. Anne baba ise şüpheliler listesinin başında.

İngiltere bu korkunç cinayetlerle sarsıldı. Surrey bölgesindeki, Carshalton kentinde meydana gelen olay şok etkisi yarattı. Sri Lanka'dan İngiltere'ye gidip yerleşen Navarajah Navaneethan ve eşi Sasikala ile 3 çocuklarının yaşadığı ev gerçek "dehşet evine" dönüştü.

Anne Sasikala'nın polise telefonuyla ortaya çıkan korkunç olaya Scotland Yard el koydu. Evde boğazları kesilmiş halde bulunan 5 yaşındaki erkek çocuk ve 4 yaşındaki kız kardeşi morga kaldırılırken, henüz 6 aylık olan kardeşleri de, aldığı bıçak darbeleri sonucunda yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Talihsiz bebek ölüm kalım savaşı veriyor.

Cinayetleri araştıran Scotland Yard'ın şüpheliler listesinde, anne ile baba birinci sırada. Vücudunda ufak tefek kesikler olan anne Sasikala'nın ifadeleri, İngilizce bilmediği için bir tercüman aracılığıyla alınıyor. Dün gözaltına baba ise bu sabah serbest bırakıldı. Neden serbest bırakıldığı konusunda açıklama yapmayan polis, babanın halen şüpheliler listesinde olduğunu söylemekle yetindi. Anne ise halen gözaltında.

Market sahibi olan ve 350 bin sterlinlik iki katlı oldukça lüks bir evde yaşayan Navaneethan çifti için komşuları "Birkaç aydır işleri kötü gidiyordu. Durumları giderek kötüleşti. Çok gergindiler" dediler.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious