İngiltere'nin en iyi şık erkeği James Bond

İngiltere'nin en iyi şık erkeği James Bond.8858
  • Giriş : 01.04.2008 / 23:06:00

James Bond film serilerinin sonuncusunda rol alan oyuncu Daniel Craig, erkek dergisi GQ tarafından ''İngiltere'nin en iyi giyinen erkeği'' seçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

James Bond film serilerinin sonuncusunda rol alan oyuncu Daniel Craig, erkek dergisi GQ tarafından "İngiltere'nin en iyi giyinen erkeği" seçildi.

Derginin en iyi giyinen erkek listesinin başında ilk "sarışın Bond" Craig yer alırken, ilk 10 arasında Hollywood yıldızları Daniel Day Lewis, James McAvoy ve Jude Law da bulunuyor.

Öte yandan Prens William en kötü giyinen erkekler listesinde 16'ncı sırada yer aldı. Bu listenin ilk sırasına komedyen Russell Brand yerleşti.

Prens William'ın kardeşi Harry, babası Charles ve hatta büyük babası Philip İngiltere'nin en iyi giyinen 50 erkeği listesine girmeyi başardı.

Başbakan Gordon Brown en kötü giyinenler sıralamasında üçüncü olurken, muhalefet, Muhafazakar lider David Cameron'un 8'inci en iyi giyinen erkek seçilmesine sevindi.

İngilizlerin tanınmış futbolcusu David Beckham bu yıl da unutulmadı. Beckham, 6'ncı en iyi giyinen ve 9'uncu en kötü giyinen olarak her iki listeye de girmeyi başardı. Beckham, 2002, 2003 ve 2004'te en iyi giyinen erkekler listesinde birinci olmuştu.

Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, 15'inci sıradan en iyi giyinen erkekler listesine katılan yeni isim oldu.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious