İniesta kampa katılabilecekmi?

İniesta kampa katılabilecekmi?.11225
  • Giriş : 23.03.2009 / 15:53:00

Türkiye'nin rakibi İspanya'da, sakat olan Barcelonalı futbolcu Andres İniesta'nın yarın tüm futbolcularla birlikte kampa katılacağı ve durumunun yarın netlik kazanacağı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Madrid'deki İspanya Futbol Federasyonu binasında, yarın yerel saat ile 13.00'da toplanacak İspanya Milli Takım aday kadrosundaki 22 futbolcuyu kampta görmek istediği söylenen Del Bosque'nin, Barcelona kulübü tarafından 15 gün sahalardan uzak kalacağı açıklanan İniesta'nın durumuna da yarın karar vereceği bildirildi. İspanyol medyası, İniesta'nın, İspanya Milli Takım doktoru tarafından da görüleceği ve durumunun netlik kazanmasından sonra yerine başka bir oyuncunun kadroya alınıp alınmayacağına karar verileceğini iddia etti. La Liga'da pazar günü oynanan maçta kaslarındaki ağrıdan dolayı sakatlanarak sahadan çıkan İniesta'nın, sağ bacağında kas yırtığı olduğu söyleniyor.

Bu arada durumu İniesta'dan daha hafif olsa da Xavier Hernandez'in (Xavi) de sakatlığı bulunurken, İspanyol futbolcu için kulübü Barcelona'nın, Futbol federasyonundan özel muamele istediği ileri sürüldü. İspanya Milli Takımı'nın 22 kişilik kadrosunda mevcut durumda İniesta'nın ciddi, Xavi, David Villa ve Silva'nın hafif sakatlıkları bulunurken, Pique'nin de grip olduğu biliniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*