İnönü'de büyük şölen

İnönü'de büyük şölen .15664
  • Giriş : 31.05.2009 / 14:17:00

Beşiktaş, şampiyonluk kutlamarına İnönü Stadı'nda devam edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaşlılar'ın dört gözle beklediği gün geldi çattı... Kara Kartal, Denizli'ye istediği, ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan olumsuz yanıt aldığı için kavuşamadığı şampiyonluk kupasını İnönü'de kaldıracak.

Dün gece takımın İstanbul'a geç dönmesi nedeniyle bugüne özel bir hazırlık yapan Siyah-Beyazlılar, kelimenin tam anlamıyla şehri ayağa kaldıracak. Süper Lig şampiyonunun programı ise çok kalabalık. Kartal Ümraniye'deki Nevzat Demir Tesisleri'nden 17.30'da harekete geçecek. Yoğunluğa göre takımı taşıyacak üstü açık otobüsün 1 saat içerisinde Barbaros Bulvarı'nda olması bekleniyor. Asıl şenlik ise bu andan sonra başlıyor.

Sevenler buluşacak

Çünkü Siyah-Beyazlılar, takımlarını tam da bu noktada bekleyecek, sevenler kenetlenecek. Barbaros Bulvarı ile Beşiktaş Çarşı arasında trafiğin kilitlenmesine kesin gözüyle bakılırken, takım taraftarlarını selamlayarak İnönü'ye geçecek. Kapalı ve açık tribünlerin ücretsiz, numaralı tribün ve locaların ise sahiplerine ait olacağının altı çizildi. Beşiktaşlılar'ın eğlencesi statlarında da sürecek. Futbolcular sahaya ışık şovlarıyla çıkacak, İnönü'deki gece, adeta gündüz gibi aydınlatılacak. Bu arada birçok Beşiktaşlı sanatçının da şarkılarıyla organizasyonu renklendireceği açıklandı.

Fanatik

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*