İnönü'de küfür bitecek!

İnönü'de küfür bitecek!.8213
  • Giriş : 19.02.2008 / 08:32:00

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demiörören, sonunda masaya yumruğunu vurdu: İnönü'de küfür bitecek. Küfredenleri tek tek temizleyeceğiz...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘Dışlayacağız’
Yıldırım Demirören, tribünde küfüre savaş açtı. Ankaraspor maçında numaralı tribünde bulunan bir taraftar, Demirören ve yönetim kuruluna hakaret etmiş, Başkan da Toraman’ın golünden sonra büyük tepki göstermişti. FANATİK’e bu konuda açıklamalarda bulunan Yıldırım Demirören, “Tribünde sayıları bir elin parmağını geçmeyecek kadar da olsa, küfür edenler var. Bu tip kişileri içimizden teker teker temizleyeceğiz ve statlardan dışlayacağız” ifadesini kullandı.

‘Destek istiyoruz’
“Beşiktaş her konuda ilkleri yapmıştır” diyen Demirören, “Bunu kendi bünyesinde başaracaktır. Skor ve şartlar ne olursa olsun, bir kulübün başkanına, yönetimine, oyuncularına veya herhangi birine küfür edilmesi kabul edilemez. Bu konuda en büyük destekçimiz taraftarımızdır. Medyadan da destek bekliyoruz” diye konuştu. Başkan, Ankaraspor maçında olduğu gibi bu kişilerin kimliklerinin açıklanacağını ve gereken cezalara çarptırılacaklarını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious