İnşaatçılar çatıştı, yeni evli genç öldü

  • Giriş : 26.04.2007 / 00:00:00

Adana'da sevdiği kızı kaçırarak nikâh kıyan Orhan Kuşçuoğlu (34), bir magandanın silahından çıkan kurşunla yaşamını yitirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kuşçuoğlu ile Neslihan Kumru evlenmeye karar verdi. Kumru ailesi bu evliliğe karşı çıktı. Çift 15 gün önce gizlice nikâh kıydı. Kuşçuoğlu, eşini 22 Nisan'da kaçırdı. Ardından evliliğe onay veren Kumru ailesi, usulen damadın ailesinin kızlarını istemelerini, nişan ve düğün yapılmasını istedi.
Kuyumcudan yüzüklerini alan Kuşçuoğlu, önceki akşam nişana katılacak bir arkadaşını almak için otomobiliyle İncirlik'e gitti. Kuşçuoğlu otomobilde arkadaşını beklerken, inşaat işiyle uğraşan Çetin Köksal da yakındaki Subaşı İnşaat'a geldi. Köksal ile işyeri sahibi Metin Subaşı arasında tartışma çıktı. Silahlarını çeken Köksal ve Subaşı, birbirlerine kurşun yağdırmaya başladı. Çatışma sırasında, kurşunlardan biri otomobildeki Kuşçuoğlu'nun kalbine isabet etti. Kuşçuoğlu'nun ölümüne neden olan çatışmada, Mehmet Kar, Aydın Çalpan ve olay yerinden geçen Gizem Kayhan (17) yaralandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious