İnşallah tarihe geçeriz

İnşallah tarihe geçeriz.17705
  • Giriş : 13.04.2008 / 18:05:00

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Kayserispor maçı sonrasında üç puan aldıkları için sevinçli olduklarını dile getirerek, "İnşallah Anadolu'nun iki güzide takımı olarak tarihe geçeriz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, maç sonrasında yaptığı değerlendirmede, takımlarının ligde Kayserispor'un da Türkiye Kupası'nda başarılı sonuçlara alacağına inandığını belirterek, her iki takımın futbolda tarihe geçeceğini dile getirdi.

Bülent Uygun, "Öncelikle olarak takımımı ve iki takım taraftarını kutluyorum. Sıcak havada Futbol adına birşeyler yapmaya çalıştılar. Bu baharda havasında, zor şartlar içinde üç puan aldığımız için sevinçliyiz. Maçın hakemi de futbolculardan daha fazla koşarak daha güzel şeyler yapmaya çalıştı. Genel anlamda zor deplasmanda, zor bir takımdan üç puan almamız bizi Şampiyonlar Ligi için daha da umutlandırdı. Türkiye Kupası'nda da Kayserispor camiasına başarılar dilediz. İnşaallah Anadolu'dan biz şampiyon oluruz. Onlarda kupayı alırlar. Anadolu'nun devrimini yapan iki güzide şehiri olarak tarihe geçeriz."

Cezalı olduğu için maçı tribünden izleyen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, takımla birlikte stattan ayrılırken, maçla ilgili bir açıklama yapmadı.

Kayserispor, Sivasspor maçı sonrasında Kayserispor taraftarları galibiyet sevincini kutlayan Sivassporlu futbolcuları alkışlayarak uğurlaması dikkat çekti. Maç öncesinde çok sayıda taraftar Sivasspora destek vermek için stada geldi. Sivassporlu taraftarlar stada girmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Maç bitiminde de takımlarıyla galibiyet sevincini kutladılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious