İnsanın kanını donduran tecavüz tuzağı

İnsanın kanını donduran tecavüz tuzağı.7744
  • Giriş : 17.12.2008 / 22:15:00
  • Güncelleme : 17.12.2008 / 22:01:42

Konfeksiyon atölyesinde işçi olarak çalışan 17 yaşındaki kıza, sevgilisi “tecavüz tuzağı” kurdu. 3 kişiydiler...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

H.K.'ya önce C.T. tecavüz etti, ardından küçük kardeşi Ç.T. ve kahvehaneden tanıdıkları arkadaşları S.E. sırayla tecavüz etti.

“SANA AŞIĞIM” DİYE YAKLAŞMIŞ

Çirkin olay, tecavüz mağduru H.K.'nın mahkeme tutanaklarına da geçen iddialarına göre şöyle gelişti; Giresun Bulancaklı 17 yaşındaki H.K. Bağcılar'da konfeksiyon atölyesinde çalışıyordu. H.K., her gün işe gidiyor ve geç saatlere kadar çalışıyordu. Yoğun iş hayatında tek arkadaşı, aynı köyden hemşehrisi olan 18 yaşındaki C.T.'ydi. H.K. bir süre sonra duygusal açıdan C.T.'ye yakınlaşmaya başladı. C.T.'nin mağdur H.K.'ya “sana aşığım” demesiyle duygusal birliktelik yoğunlaştı.

KOLUNDAN ÇEKEREK ZORLA EVE GÖTÜRMÜŞ

C.T. ile aralarında duygusal bağ olan mağdur H.K., geçtiğimiz 26 Temmuz Cumartesi günü saat 13:00'te ailesine işe gidiyorum diyerek evinden ayrıldı. Daha önceden telefonla randevulaştığı işsiz C.T. ile buluşan mağdur H.K. bir süre Bağcılar'da dolaştı. Çift C.T'nin evinin önüne gelince, C.T. mağdur H.K.'yı kolundan çekerek zorla eve soktu.

AĞABEY-KARDEŞ VE ARKADAŞLARI SIRAYLA TECAVÜZ ETTİ

Mağdur H.K.'yı zorla eve sokan C.T., H.K'nın soyunmasını istedi. H.K'nın soyunmasını sağlayan C.T., kanepede H.K ile ters ilişkiye girdi. C.T., soyunuk bir halde bulunan H.K'yı evde tek başına bırakarak yan daireye geçti. Ardından küçük kardeşi Ç.T. odaya girdi ve H.K ile ağabeyi gibi yine zorla ters ilişkiye girdi. Ardından oyuncakçı dükkanında çalışan S.E. de H.K. ile zorla ters ilişkiye girdi. Seri tecavüze uğrayan genç kız çektiği acı ile gözyaşlarını tutamadı.

C.T. ; “KİRLENDİN AMACIM BUYDU”

Genç kıza tecavüz eden C.T., olayın ardından H.K'ya kıyafetlerini giymesini istedi ve “ kirlendin amacım buydu” dedi. Gözyaşları içinde evden çıkan H.K. hemen ailesinin yanına döndü.

KORKTUĞU İÇİN KİMSEYE ANLATMADI

H.K. başından geçenlerin şaşkınlığı ile olayı iki hafta boyunca kimseye anlatmadı. 9 Ağustos'ta olayı annesine anlatan H.K., babası Y.K ile birlikte Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na giderek tecavüz olayını gerçekleştirenlerden şikayetçi oldu.

SAVCILIK OLAYA EL KOYDU

Baba Y.K.'nin geçtiğimiz 11 Ağustos'ta şikayeti üzerine harekete geçen Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı, olayın faillerini yakalatmak için Bağcılar Polisine talimat verdi. Bağcılar Polisi şüpheli C.T.'yi gözaltına aldı. C.T.'nin 17 yaşındaki küçük kardeşi Ç.T'nin Giresun'da olduğu ve oyuncakçı S.E'nin de Sinop'ta olduğu belirlendi.

C.T. ; “H.K. KENDİ İSTEĞİ İLE İLİŞKİYE GİRDİ”

Tecavüz zanlısı C.T.'nin Bağcılar Polisine verdiği ifadede “ H.K. istediği için ilişkiye girdim. Kardeşim Ç.T. ve arkadaşımız S.E. de ilişkiye girdi ama zorla değil.” dedi. Küçük kardeşi Ç.T. ise olaydan kısa süre sonra yakalanarak gözaltına alındı. Ç.T. ağabeyinin aksine olay günü Giresun'da olduğunu iddia etti.

ADLİ TIP TECAVÜZÜ DOĞRULADI

H.K. olayın ardından Adli Tıp Kurumu hekimleri tarafından kontrol edildi. H.K.'nın anal yönden zorla ilişkiye girdiği tespit edildi.

TECAVÜZCÜ AĞABEY-KARDEŞ TUTUKLANDI

Sevgilisine çirkin tecavüz tuzağını kuran C.T. ve küçük kardeşi Ç.T. “ Kişiyi hürriyetten yoksun kılma” ve “Çocuğun nitelikli cinsel istismarı” şuçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TECAVÜZ ŞÜPHELİSİ S.E. ARAMIZDA

Olayın 3. faili olarak aranan bir oyuncakçı dükkanında çalışan S.E ise halen yakalanamadı. S.E'nin Küçükçekmece'de çalıştığı oyuncakçı dükkanının sahibine “Teslim olacağım” dediği öğrenildi.

AİLE TEHDİT TELEFONLARI ALIYOR

Mağdur K. ailesi kızlarının tecavüze uğradığı yetmiyormuş gibi, kimliği belirsiz kişilerden tehdit telefonları almaya başladı. Baba Y.K. durumu Savcılığa bildirdi.

TECAVÜZÜN ARDINDAN K. AİLESİ PERİŞAN OLDU

İnsanın yazılanları okurken utanç duyduğu çirkin olayın çocuk mağduru H.K. geçtiğimiz ay 18 yaşına girdi. Olayın ardından işsiz kalan Baba Y.K., küçük kızı H.K.'ya büyük destek oluyor. H.K. şu an psikolojik tedavi görüyor. Maddi durumu iyi olmayan K. ailesi kızlarına kurulan çirkin tuzağın ardından birbirlerine sımsıkı sarılmış durumda.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*