Inter başkanının rüyasını Messi süslüyor

  • Giriş : 29.07.2007 / 17:39:00

2006-07 Sezonu Serie A şampiyonu Inter'in Başkanı Massimo Moratti Arjantinli bir gazete Ole'ye yaptığı açıklamada takımda görmeyi en çok arzuladığı ismin Barcelona'nın genç Arjantinli yıldızı Lionel Messi olduğunu dile getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Takımda birçok Arjantinli bulunduğunu belirten Moratti "Javier Zanetti harika bir kaptan. Nicolas Andre Burdisso sadece mükemmel savunmacıların sahip olabildiği bir karaktere sahip. Esteban Cambiasso takım için her şeyi yapabilecek bir isim. Hernan Crespo muhteşem bir golcü. Santiago Solari ise sahaya her çıktığında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir insan" dedi.

Babası Angelo Moratti de eski Inter başkanlarından olan Massimo Moratti tam bir Arjantinli hayranı. Başkan Moratti bu hayranlığını şöyle dile getiriyor;

"Benim ilk idolüm Antonio Valentin Angelillo, 1957'de İtalya'ya geldiğinde 12 yaşımdaydım. Babam Omar Sivori'yi de almak istemişti ama o Juventus'la anlaştı. Arjantinli oyuncuları çok seviyorum çünkü teknik, karakter ve yaşam tarzı olarak bir İtalyanlara çok benziyorlar."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious