İnter'in başkanı, Alex'i istiyor

İnter'in başkanı, Alex'i istiyor.10569
  • Giriş : 22.09.2007 / 13:25:00

"Adriano'yu Ocak'ta size verelim. Ancak karşılığında Alex'i isteriz!" F.Bahçe yönetimi, Zico'nun Adriano'yu çok istemesine rağmen İtalyan kulübünden gelen bu öneriyi geri çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de İnter'i sahadan silerek yenmesinin yankıları sürerken, sarı- lacivertlilere Çizme'den müthiş bir teklif geldi.

İnter Teknik Direktörü Roberto Mancini'nin Fenerbahçe maçından sonra başkan Massimo Moratti ile bir görüşme yaparak, "Bizi tek başına Alex perişan etti. Doğrusu kadromuzda onun kadar zeki bir futbolcu yok. Eğer bu takımda bir Alex'im olsaydı Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunun en büyük favorisi olurduk" dedi.

FENER, ALEX'İ SATMIYOR

Mancini'nin Alex'e hayran kalması üzerine harekete geçen İnter Başkanı Massimo Moratti, menajer Juan Figer aracılığıyla F.Bahçe yönetimi ile bağlantı kurarak, "Adriano'yu Ocak ayındaki transfer döneminde F.Bahçe'ye verebiliriz. Ancak biz de Fenerbahçe'den Alex'i isteriz" teklifini iletti. Sarı-lacivertli yönetim ise Zico'nun Adriano'yu çok istemesine rağmen İnter'in bu önerisini geri çevirip, "Alex'i kimseye veremeyiz" mesajını gönderdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious