İnternet arkadaşı ganç kıza tecavüz etti

  • Giriş : 04.12.2006 / 00:00:00

İnternette 'chat' yaparken tanıştığı arkadaşını görmek için Ankara'dan Çorum'a giden 14 yaşındaki bir kız çocuğu, götürüldüğü bağ evinde birisi 40 yaşında olan 3 kişinin tecavüzüne uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Ankara'da bir ilköğretim okulunun 8. sınıf öğrencisi olan S.B. (14) isimli genç kız, bir süre önce internette chat yaparken A.D. (17) isimli gençle tanıştı. S.B., internette tanıştığı A.D. ile görüşmek için çeşitli tarihlerde Çorum'a geldi. S.B., son olarak önceki gün geldiği Çorum'da A.D. ile buluşarak bir bağ evine gitti. Daha sonra bağ evine M.A. (40) ve E.Ö. (20) isimli kişiler de geldi. Bir süre bağ evinde kalan S.B., burada M.A., A.D. ve E.Ö. isimli şahısların tecavüzüne uğradı.

Kızından 2 gündür haber alamayan baba H.B. kızının A.D. isimli gençle görüştüğünü öğrenerek eşiyle birlikte Çorum'a geldi. Kızının izine rastlayamayan H.B., polis ekiplerinden yardım istedi. A.D.'nin evine giden polis, aile fertlerinin ifadeleri doğrultusunda A.D.'nin bir bağ evinde olduğunu tespit etti. Önceki gün akşam saatlerinde bağ evine operasyon düzenleyen Ahlak Masası ve Çocuk Şubesi ekipleri, A.D., M.A. ve E.Ö.'yü gözaltına aldı.

Emniyetteki sorgusunun ardından S.B. ailesine teslim edilirken, küçük yaştaki kız çocuğuna tecavüz etmek ve fiili livatada bulunmak suçundan mahkemeye çıkarılan 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious