İnternet aşkı için Alanya'ya kaçtı

İnternet aşkı için Alanya'ya kaçtı.10078
  • Giriş : 30.03.2008 / 09:54:00
  • Güncelleme : 01.04.2008 / 13:02:05

Rus güzeli Olga, Alanya’ya kaçıp Türk aşkıyla birlikte yaşamaya başladı. Ailesi polise haber verip kızı geri istedi. Macera da bitmiş oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olga Uporova (26), Rusya’da internet ortamında bir Türk erkekle tanıştı. Türk arkadaşına zamanla aşık olan Uporova, 4 Şubat’ta ailesine haber vermeden Alanya’ya geldi. Alanya’da ev tutan Uporova, erkek arkadaşıyla yaşamaya başladı. Rusya’daki ailesi kızdan haber alamadıklarını Rus polisine bildirdi. Bir süre sonra Uporova’nın ailesi kızlarının Antalya Alanya’da olduğunu öğrenerek Antalya Emniyet Müdürlüğü’ne haber verdi.

Alanya polisi olayla ilgili geniş çaplı bir araştırma başlattı. Rus kızın kaldığı ev tespit edildi. Evinden alınan Rus güzeli Olga, telefonla ailesiyle konuşturuldu. Telefonda ailesine ‘Alanya’da yaşamak istiyorum. Burada mutluyum. Erkek arkadaşımdan ayrılmak istemiyorum’ diyen Rus Uporova, polislere Rusya’ya dönmek istemediğini belirtti. Kızın ailesi ise emniyet yetkililerine kızlarının Rusya’ya gönderilmesi konusunda ricada bulundu. Adli sağlık kontrolünden geçirilen Rus Uporova, birkaç gün içinde Rusya’ya gönderilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious