Internet Explorer 8'in ilk beta sürümü bugün yayınladı

Internet Explorer 8'in ilk beta sürümü bugün yayınladı.11623
  • Giriş : 07.03.2008 / 06:10:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 15:47:04

Microsoft bugün sürpriz bir şekilde Internet Explorer 8'i test etmeleri için kullanıcılara sundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Microsoft, Internet Explorer 8'in ilk beta sürümünü bugün yayınladı. Bizleri bekleyen yenilikleri kendi gözlerinizle görmek ve test etmek için yükleyin.

Microsoft bugün sürpriz bir şekilde Internet Explorer 8'i test etmeleri için kullanıcılara sundu. Yeni sürümle birlikte birçok yenilik geliyor. Bunların belki de en önemlisi IE'nin artık standartlara uyumlu bir tarayıcı olmaya yaklaşmış olması. Daha önce Acid2 testini geçeceği söylenen IE8 testlerimizde ne yazık ki tam olarak bu testi başarıyla geçemedi. Yine de önemli gelişmeler var, sanıyoruz nihai sürümüyle birlikte var olan problemler de ortadan kalkacaktır.

Windows Live hizmetleri artık tarayıcının içine gömülmüş durumda. Örneğin bir kelimeyi seçip Encarta kullanarak anlamına bakabiliyor, ya da diller arasında çeviri yapabiliyoruz. Ayrıca Internet Explorer 7 "gözüyle" dolaşmamızı sağlayan bir IE7 emülatör tuşu da eklenmiş.

Internet Explorer 8'i yüklemek için tıklayın

Risk Sizin

Bu sürüm Microsoft tarafından sadece web geliştiricileri ve tasarımcılarının denemesi amacıyla sunuldu. Sürekli kullandığınız makinede test etmeniz doğabilecek sorunlar nedeniyle önerilmiyor. Yazılımı kurduktan sonra kaldırmak mümkün, yani bir göz atıp eski sürüme dönebilirsiniz...

SHIFTDELETE.NET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious