İnternete düşen Lincoln geyikleri

İnternete düşen Lincoln geyikleri.10866
  • Giriş : 09.12.2008 / 12:36:00

Hacettepe maçında artistik hareketler yapınca olay olan Lincoln için internet geyikleri yapılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

G.Saray'ın A.Gücü'nü 3 yıldızı Lincoln, Baros ve Kewell'ın müthiş futboluyla yendiği maçın ardından taraftarların keyfi yerine geldi. Lincoln'ün, Hertha karşılaşmasında estetik hareketlerle rakibi zor durumda bırakmasından sonra, A.Gücü maçında da 5 dakika içinde 3 asistle maçı çevirmesi sarı-kırmızılılar arasında espri konusu oldu. Bu esprilerin hedefinde ise, Hacettepe maçından sonra Lincoln'e saldıran Erdoğan Arıca ve Brezilyalı'yı hedef gösteren eleştirilerde bulunan yorumcular vardı.

İşte Sabah Gazetesi'nden Selim Suner'in derlediği G.Saraylılar'ın internette ve kendi aralarında yaptıkları 'Lincoln geyikleri':

* Terbiyesiz Lincoln! 5 dakika içinde 3 asist mi yapılır? Takım 2-0 galipken 3.'süne ne gerek var?

* Herthalı futbolcular da yakalayıp tekmeyi basmak için kendilerini rencide eden Lincoln'ü arıyorlarmış.

* Böyle giderse her takım Lincoln'le hesaplaşmak için G.Saray'la oynayacağı ikinci maçı beklemeye başlayacak. Belki de saha içinde takip ederler.

* Hertha gibi mütevazi bir takıma bunları yapmak kolay. Lincoln gitsin aynısını Chelsea'ye karşı yapsın.

* Böyle terbiyesizlik dünyada yok. Zaten Messi, Ronaldinho ve Cristiano Ronaldo da attıkları çalımların ardından rakip hocaların saldırısına uğramamak için özel korumayla maça çıkıyorlar. Bunlar sahalarda görmek istemediğimiz futbolcular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*