İnternette sıradışı ilanlar

  • Giriş : 24.11.2007 / 12:52:00

İnternette tuhaf ilanlar. Açık artırma siteleri öyle garip duyurularla dolu ki.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İnternet hayatımıza girdiğinden beri tüm ihtiyaçlar evden çıkmadan karşılanabilir oldu. Hatta birbirinden tuhaf satılık ilanlarına rastlamak da bir o kadar mümkün. Kimi ailesini, kimi kayınvalidesini, kimi bekaretini kimi de ruhunu satılığa çıkarmış.....

Ruhumu satıyorum! 24 yaşındaki bir Çinli ülkenin açık artırma sitelerinden birinde ruhunu satmaya çalışmış. Şanghay adındaki satıcının ruhuna verilen en yüksek fiyat 84 dolar!

Kullanılmamış kaynana! İngiltere'de Stewe Owen kaynanasını açık artırmayla satmaya karar vermiş. "Bu yaşlı bir kaynana ve 1980 yılından beri kullanılmadı" diye ilan veren Owen açıkartırmayı 1 Sterlin ile başlatmış.

Satılık ada İnternette en çok rastlananlar arasında satılık ada ilanları var. Adaların fiyatları 362 bin dolarla 50 milyon dolar arasında değişiyor.

Sevgili bacağı "O benim kalbimi çaldı ben de onun bacağını" diyen genç adam sevgilisinin protez bacağını satılığa çıkarmış.

Kelepir ülke Brükselli eski bir gazeteci ülkesini satılığa çıkarttı. 1 Euro'dan satışa sunulan ülke fiyatını 10 milyon Euro'ya kadar yükseltti.

Satılık kral evi! Rock'n Roll müziğinin kralı Elvis Presley'in 1956'da satın aldığı ve bir yıl yaşadığı ev 905 bin dolara bir medyum tarafından alındı.

Hayalet kaç kuruş? Amerikalı bir kadın, dedesi ölen altı yaşındaki oğlunun hayalet korkusu üzerine 'satılık hayalet' ilanı vermiş. 34 teklif alan ilan sahibi Colin Anderson hayaletle birlikte bastonunu da vereceğini açıklamış. Teklif edilen en yüksek fiyat ise 78 dolar. Çaresiz anne, hayaleti satın alanın, çocuğuna, onunla iyi vakit geçirdiklerini anlatmasını da istemiş!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious