İntihar eden polis olayında ipucu

İntihar eden polis olayında ipucu.9479
  • Giriş : 05.07.2009 / 16:50:00

Denizli'de intihar eden emekli polis memuru A.Ö'nün (49) kayıp damadı A.K'nin (29) aranmasına devam edilirken, kayınpeder ile damadın MOBESE kameralarında görüntü kayıtları bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre, olayla ilgili soruşturmayı sürdüren İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kayıp A.K'nin Denizli'ye geliş dönemindeki MOBESE kamerası kayıtlarını incelemeye aldı. Ekipler, intihar eden A.Ö'nün damadı A.K. ile otogarda otomobile binerken görüntülerine ulaştı. Aynı görüntülerde A.Ö'nün Şırnak'ta polis olan oğlu A.R.Ö'nün yanlarında olduğu, A.R.Ö'nün daha sonra başka bir otomobile binerek otogardan ayrıldığı belirlendi.

Öte yandan A.Ö'nün intihar etmeden önce jandarmaya verdiği ifadesinde, damadını son olarak 25 Haziranda gördüğünü söylediği, A.K'nin 4 yaşındaki çocuğunun ise babasının sonraki bir tarihte eve geldiğini anlattığı bildirildi.

İzmir'den gelen uzman ekip ve ceset aramada uzmanlaşmış köpeklerin, arama çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Denizli'nin Güney ilçesi Kerimler köyünde yaşayan emekli polis memuru A.Ö, 30 Haziranda bir süredir kayıp olan damadının aranmasına ilişkin yapılan soruşturma kapsamında evine gelen jandarma görevlilerine hazırlanacağını söylemiş, bu sırada bahçeye çıkan A.Ö, ruhsatlı tabancasıyla intihar etmişti.

Kayıp damat A.K'nin kayınpederi A.Ö. tarafından öldürülerek bir yere gömüldüğünden şüphelenilmesi üzerine, İzmir Emniyet Müdürlüğünden ceset aramada uzmanlaşmış 2 köpek ve uzman personel Denizli'ye gelerek arama çalışması başlatmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*