İpek Tuzcuoğlu: Hiç aşık olmadım!

İpek Tuzcuoğlu: Hiç aşık olmadım!.5997
  • Giriş : 04.01.2008 / 13:15:00
  • Güncelleme : 04.01.2008 / 13:23:42

İpek Tuzcuoğlu'ndan Şamdan Plus dergisine itiraflar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Atv'de yayınlanan 'Mahşer' adlı diziyle uzun bir aradan sonra ekrana dönen İpek Tuzcuoğlu, Şamdan Plus dergisinin sorularını yanıtladı.

BENİM DERDİM SEVGİYE YATIRIM*

 Beni tanımayan bir erkekle daha mutlu olacağımı düşünüyorum. Artık ilişkilerimin ve o isimlerin benimle bir yere taşınmasını istemiyorum. Zaten artık beni etkilemek çok zor. Daha seçiciyim...

* İnsanlar da beni iyi tanıdıkları için playboy'lar da yanıma gelmiyor. Zaten flört etmem. Bir erkekle benim göz göze gelmem bir ödüldür. Niye o ödülü vereyim ki herkese? Net bakmam, flu bakarım. Eğer birine net bakarsam da zaten o anlar.
* Hayatta hiçbir şeyi şahsi olarak algılamıyorum artık. Hepimizin bir kader planı var ve bu plan içerisinde ilerliyoruz. Mesela benim 4-5 senedir hiç kıskançlığım yoktur. Kötülük yapmam, dedikodu yapmam, yapmayı bile bilmem. Tek derdim; sevgiye yatırım yapmak ve ruhumu zenginleştirmek.

* Daha hiç aşık olmadım. Sevdim ama aşık olmadım. Aşkla sevgi kavramlarım çok farklıdır benim. Arkadaşlarımdan hiçbir zaman sevgililerim olmadı. Ben el sıkıştığım an, o insanın sevgilim mi yoksa arkadaşım mı olacağı netleşir.

BİRİNE NET BAKARSAM ANLAR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious