iPhone 3G sahibine kavuştu! Nasıl mı?

iPhone 3G sahibine kavuştu! Nasıl mı?.12349
  • Giriş : 18.02.2009 / 17:52:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 11:36:58

Reklam izleyerek kazanma modeli meyvelerini veriyor. Reklam izleyen üye Elif Karakaş iPhone 3G'sini aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkiye'nin reklam izleyen herkese kazandıran sitesi www.Reklamizlekazan.com reklam izleyen kullanıcısı Eli Karakaş'ı Apple iPhone 3G sahibi yaptı.

Ödülünü almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Karakaş, internet imkanı olan herkesi bu kazanma modeline davet etti.

www.reklamizlekazan.com'a ücretisiz üye olup reklam izleyen ve yeterli puanları biriktiren herkes puanın karşılığı olan hediyeyi herhangi bir ücret ödemeden alıyor, hediyesi adresine kargo ücreti olmaksızın gönderiliyor.

"REKLAM İZLE KAZAN" KİMDİR?

RİKA, Reklâm verenler ile reklâm izleyenler arasındaki iletişim köprüsünü daha da güçlendirmek azmi ile 2008 yılında kurulmuştur.

RİKA, firmaların yeni ürünlerini, hizmetlerini, kampanyalarını hedef kitlelerine en hızlı şekilde ulaştırarak Türk ve dünya ticaretine pozitif yönde etki etmeyi amaçlamaktadır.

RİKA, sunduğu hizmetlerle sadece üretici firmaların değil, reklâmları izleyen tüketicilerin de faydalarını maksimize eder. Reklâm izleyenler yeni ürünlerden haberdar olurken aynı zamanda da topladıkları puanlar ile hediyeler kazanır.

İnternet reklâmcılığının yeni ismi RİKA, teknolojik, yenilikçi, çağdaş yüzü ile reklâm sektöründe uluslararası bir model olmanın gayreti içindedir.

RİKA'nın başarısı hem üretici firmaların satışını hem reklâm izleyenlerin kazancını arttıracağı için, başarılı olmamız hem ticari hem de toplumsal bir zorunluluktur.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*