iPhone 3G satışa çıkıyor

iPhone 3G satışa çıkıyor.13014
  • Giriş : 25.09.2008 / 12:34:00

iPhone 3G, bu gece İstanbul'da satışa sunulacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cep telefonu, müzikçalar, internet bağlantısı gibi pek çok özelliği bünyesinde toplayan iPhone 3G, bu gece İstanbul'da satışa sunulacak

Vodafone'dan yapılan yazılı açıklamada, ilk iPhone'ların çeşitli sürprizlerle, Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy'da Türkiye'deki iPhone meraklılarıyla buluşacağı, her iki satış noktasında saat 16.00'dan saat 02.00'ye kadar şovlar, DJ performansları ve dans gösterileri yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şunlar kaydedildi:
“iPhone 3G'yi dünyadaki cep telefonu kullanıcılarına sunan ilk operatör olan Vodafone, tüm dünyada heyecanla karşılanan bu telefonu şimdiye kadar Avustralya, Yeni Zelanda, İtalya, Portekiz, Yunanistan, Hindistan ve Çek Cumhuriyeti'ndeki kullanıcılarla buluşturdu. Vodafone, iPhone 3G'yi bu yıl içinde Türkiye'deki cep telefonu kullanıcılarıyla da buluşturacağını açıklayan ilk GSM operatörü olmuştu.”

Turkcell de bu akşam saat 21.00'de İstanbul'da, Bağdat Caddesi'ndeki mağazasında iPhone 3G etkinliğini başlatacak. Gecede ünlü isimlerin demolar sunacağı, saat 23.30'da yapılacak çekişle 50 adet iPhone 3G verileceği, saat 24.00'te de satışın başlayacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*