İş Bankası 80 yeni şube açıyor

İş Bankası 80 yeni şube açıyor.4925
  • Giriş : 14.06.2009 / 10:11:00

İş Bankası tarafından Adana'ya yaptırılan yeni hizmet binası 17 Haziran Çarşamba günü açılacak. Banka, bu yıl içinde 80 şube açmayı planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


İş Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, inşaatına 2007'de başlanan hizmet binası, 1287 metrekare arsa üzerinde, toplam 14 kattan oluşuyor. Binada İş Bankası'nın Adana'da bulunan birimlerinin yanı sıra ticari firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak amacıyla açılan Adana Ticari Şube ile geçtiğimiz aylarda hizmet vermeye başlayan Seyhan Şubesi'nin yer aldığı belirtildi.

Adana'da halen, dördü ilçelerde olmak üzere toplam 27 şube ile faaliyet gösteren bankanın, Türkiye'nin her noktasına ulaşan yaygın şube ağını daha da genişleterek yıl içinde toplam 80 şube açmayı planladığı ifade edildi.

22 bine yakın çalışanı ve Türkiye çapında binin üzerinde şubesi bulunan bankanın, internet sitesi ve 4 bin 396 adet Bankamatik ile bireysel, kurumsal, ticari ve KOBİ müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet verdiği ifade edildi.

Adana'daki yeni hizmet binasının açılışına, İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince ile Banka ve Sigorta İşçileri Sendikası Genel Başkanı Metin Tiryakioğlu'nun da katılacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*