İş Bankası'ndan yepyeni bir uçuş kartı

İş Bankası'ndan yepyeni bir uçuş kartı.12694
  • Giriş : 14.01.2009 / 14:17:00

İş Bankası’nın yeni ürünü 'Maximiles', kart sahiplerine çok daha kolay ve avantajlı koşullarda uçabilme olanağı sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye İş Bankası, yeni bir uçuş kartı sunuyor: “Maximiles”. Benzerlerinden farklı olarak banka müşterilerinin özgürce uçabilmesi için tasarlanan ve “Dünya sizin, onu iyi kullanın” sloganıyla yola çıkan yeni ürünü Maximiles ile kart sahipleri; hedef tutturma, uçuş tablosu gibi zorluklarla uğraşmadan nereye, ne kadara uçacaklarına kendileri karar veriyor.

Maximiles'ın diğer uçuş kartlarından en önemli farkı, uçak biletini, bölge ve yolcu kotaları olmadan fiyatı kadar mille ödeme ayrıcalığı sunuyor olması… Maximiles sahipleri, istediği havayolu şirketinden istediği bileti buluyor, biletin fiyatı ne kadarsa o kadar “MaxiMil” ile ödüyor. Üstelik yolcular, yurtdışı uçuşlarda 1,5 kat değerli “MaxiMil”ler ile uzak ülkeleri daha kolay tercih edebiliyor.

Yolcunun, tüm bu kolaylıklara rağmen “MaxiMil”leri bilet almaya yetmiyorsa, “Avans MaxiMil” kullanarak, istediği bileti alabiliyor ve bir yıl içinde kazandığı “MaxiMil”ler ile avans “MaxiMil”lerini kapatabiliyor.

Uçması da kolay, “MaxiMil” kazanması da

Maximiles sahipleri, yaptıkları her 100 TL'lik alışverişten 1 “MaxiMil” kazanıyor. Kartın “Maximum” özellikleri sayesinde, Maximum üye işyerlerinden yapılan alışverişlerden kazanılan “MaxiPuan”lar da, “MaxiMil”e çevrilerek (1MaxiPuan = 1 MaxiMil) uçak bileti alımında kullanılabiliyor. Maximiles ile “MaxiMil” kullanmadan satın alınan biletlerden, uçulan mesafeye göre ilave “MaxiMil” de kazanılıyor. Dahası, Maximiles'a özel fırsatlar sunan işyerlerinde extra “MaxiMil “toplayabilen kart sahipleri, düzenlenecek kampanyalardan yararlanarak kazanacakları “MaxiMil” tutarını artırabiliyor.

Maximum özellikleri sayesinde Maximiles ile Maximum üye işyerlerindeki tüm alışveriş avantajlarından yararlanabilen kart sahipleri, kazandıkları “MaxiPuan”ları dilerlerse uçak bileti alımı dışında harcayabiliyor. İstanbul Atatürk Havalimanı TAV otoparkında yüzde 50 ve Sonax Otomobil Bakım ve Koruma Merkezi'nde araç yıkamada yüzde 50 indirim, uçuş saatini ikramlar eşliğinde sıkılmadan beklemek için İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarının dış hatlar terminallerinde hizmet veren “İş Bankası Millennium Lounge”, havalimanı transferlerine kolaylık ve konfor katan “Maximum Shuttle” ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet, hepsi Maximiles'ta yolcuları bekliyor.

Maximiles için www.maximiles.com.tr adresinden ve tüm İş Bankası şubelerinden başvuruda bulunulabiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*