İş yaşamında 30. yılını kutladı

İş yaşamında 30. yılını kutladı.10450
  • Giriş : 02.11.2008 / 11:37:00

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'nın çalışma hayatına başlamasının 30'uncu yılı kutlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabancı Holding'ten yapılan yazılı açıklamada, 30'uncu yılını Brisa'da kesilen pasta ile kutlayan Güler Sabancı'nın yaptığı konuşmada, 1 Kasımın kendisi için çok önemli bir gün olduğunu vurguladığı belirtilerek, şunları söylediği ifade edildi:

''Benim Lassa'da, bu binada, çalışma hayatına başladığım ilk gün. Şimdi geriye, geçmiş 30 seneye baktığım zaman şunu görüyorum, para her zaman her yerde kazanılabilir, ancak önemli olan kimlerle çalışıldığı yani birlikte çalıştığınız ekibinizin kimler olduğudur. Arkama dönüp baktığımda, bir takımın parçası olmak, gurur duyabileceğim bir ekip ile çalışmak benim için önemlidir. Bu ekipte 30 yıldır çalışmaktan her zaman gurur duydum. Lassa zor dönemler geçirerek bugüne geldi. Bugün bu ekibin sayesinde Lassa sapasağlam, dimdik ayakta. Sıkıntılı zamanlar kadar coşkulu, heyecanlı, keyifli başarıları da hep beraber bu ekiple yaşadık.''

Verilen bilgiye göre, kutlamaya Sabancı Holding Üst Yöneticisi (CEO) Ahmet Dördüncü, Lastik, Takviye Malzemeleri ve Otomotiv Grup Başkanı Turgut Uzer ile Brisa yöneticileri katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*