Isaac: Böyle giderse şampiyon oluruz

Isaac: Böyle giderse şampiyon oluruz.13995
  • Giriş : 07.11.2008 / 15:12:00
  • Güncelleme : 07.11.2008 / 15:13:58

Trabzonspor'un Nijeryalı oyuncusu Isaac Promise, bu şekilde devam etmeleri halinde şampiyonluğa ulaşabileceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Isaac Promise, takım içinde birbirlerine saygı duyduklarını ve birbirlerini sevdiklerini ifade ederek, ''Kazanmaya da devam ediyoruz. Ayrıca kulüpteki herkes bize elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Bunun karşılığı vermek istiyoruz. Bu şekilde devam edersek şampiyonluğa ulaşabiliriz. Ama bundan sonra Tanrı ne verir, onu bilemiyorum'' dedi.

Uzun süredir bordo-mavili takımın şampiyon olamamasının bir baskı oluşturabileceğini ancak bunun doğal olduğunu ifade eden Isaac Promise, ''Bazen bir takım 100 yıl beklemenin ardından hedefine ulaşır. Hayatta bunlar olabilir. Taraftarın baskısı ise olağan bir durum. Onlar hem bizim iyiliğimizi hem de mutlu olmak istiyorlar. Bu baskıyla yaşamaya alışmak zorundayız. Bunu kabullenmeyecek bir oyuncu zaten aramızda yok'' diye konuştu.

Şu ana kadar oynadığı maçlarda formunun zirvesine çıkamadığını ifade eden Isaac, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını kaydetti.

Forvette tüm oyuncuların birbirine yardımcı olduğunu belirten Isaac, şöyle konuştu:

''Birbirimize yardım ediyoruz, gol atıyoruz. Daha ne yapmamızı bekliyorlar ki; elimizle de gol atamayız. Takımın büyük bölümü yeni oyunculardan oluşuyor. Geceden sabaha herkesin birbirine tam olarak uyum sağlaması beklenemez. Zamana ihtiyaç var. Zaman geçtikçe birbirimizi daha iyi anlayacağız.''

Teknik direktör Ersun Yanal ile iyi bir dialoglarının bulunduğunu kaydeden Isaac, ''Benden beklentilerini iyi biliyorum. O da benimkilerin farkında. Sağlıklı bir dialoğumuz var. Daha da önemlisi bu takım için doğru ismin Ersun Yanal olduğuna inanıyorum'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*